Publikace

Publikace

Vyberte si z nabídky knih a kalendářů z produkce Musea Fotoateliér Seidel. Zboží Vám můžeme zaslat na dobírku.

Objednávám


Celý rok vám zeď budou zdobit fotografie kostelů a poutních míst – od Křížové hory nad Krumlovem po nezaměnitelný kostel v centru Železné Rudy, jak je zachytili Josef a František Seidel.

199 Kč / kus


Poutavé i srdceryvné příběhy lidí a míst, která jsou dnes mnohdy nepřístupná za hranicemi vojenského prostoru nebo již zcela zmizela.

590 Kč / kus


Vyprávění o městě, jehož podobu sice zná celý svět, ale jehož příběh z doby před pouhou stovkou let téměř zmizel z paměti…

672 Kč / kus


Horské samoty zaváté sněhem, dramatické lidské příběhy, zimní svátky, tradice a obyčeje, tradiční zimní výroba dřevěných předmětů, saní, lyží i umrlčích prken. Na dobových fotografiích je zachycena zasněžená tvář šumavské krajiny, jejích horských vrcholů I život lidí v závěru 19. a v první polovině 20. století.

590 Kč / kus


Ukazuje zmizelou podobu Vltavy, dávné šumavské přírody, měst i obcí, stejně jako portréty lidí, již žili na území dnešního Lipenska před výstavbou přehrady.

660 Kč / kus


499 Kč / kus


Kalendář na rok 2022 je přímo propojený s nejnovějším přírůstkem do edice Seidelova Šumava – Boleticko – krajina zapomenuté Šumavy. Naleznete v něm ty nejkrásnější snímky z Fotoateliéru Seidel, jež ukazují poetický i drsný kraj pod Knížecím stolcem.

49 Kč / kus

SLEVA
V případě zakoupení 2 či více publikací z edice Seidelova Šumava (Lipno – krajina pod hladinou, Šumava – krajina pod sněhem, Krumlov – město pod věží nebo Boleticko – krajina zapomenuté Šumavy) – cena 500,- Kč vč. DPH za 1 ks. Sleva platí pouze při objednávce z rezervačního formuláře (v poznámce uveďte chci slevu) a na pokladně Musea Fotoateliér Seidel v Českém Krumlově.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: