Svatováclavské fotografování u Seidelů 

30. září a 1. října 2017 - fotografování v Museu Fotoateliér Seidel

Přijďte k nám do světnice ke kachlákům nad poctivý půllitr a nepoctivé karty. Jestli máte, tak v honebním či lesnickém úboru, jestli nemáte, tak Vám vhodný oděv zapůjčíme a i Vás oblékneme.

Zažijte fotografování v secesním fotoateliéru okořeněnou vůní podzimu a získejte jedinečnou fotografii do vašeho rodinného alba.


Fotografování bez prohlídky: 200,- Kč

Každý další snímek: 100,- Kč

Fotografování s prohlídkou: za běžné vstupné + 50,- Kč


sv. Václav 2017

K zapůjčení jsou kostýmy a drobné doplňy, šály, boa, klobouky, dýmky a květiny. Doporučujeme s sebou vzíti společenskou obuv a případné vlastní doplňky či oblečení po prababičkách.

Fotografie dostanete e-mailem v dekorativním rámečku, nebo je možné doobjednat tisk na fotopapír. Doba dodání je přibližně 10 dnů.

Rezervace nutná prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na telefonu 736 503 871, e-mail: info@seidel.cz, změna programu vyhrazena.

Fotografování je určené především pro menší skupiny návštěvníků. Větší počet rezervací na jedno jméno může být z organizačních důvodů pracovníky muzea zrušen.

Máte-li chuť zažít focení ve větším počtu lidí, je možné se domluvit na jakýkoliv termín v roce, mimo fotoakce tohoto typu. Děkujeme za pochopení.

 

 

Aktuality můžete sledovat i na Facebooku Google+ a Instagramu

Budeme rádi za Vaše hodnocení na Tripadvisoru a DoMuzea

 

> archiv

Svatováclavské fotografování u Seidelů 2017

Fotografování v ateliéru s prohlídkou

Fotografování v ateliéru bez prohlídky