Vánoční focení u Seidelů

19. - 20. 10. 2019

26. - 27. 10. 2019

VánoceZažijte neopakovatelnou sváteční atmosféru počátku 20. století okořeněnou vůní vánočního cukroví. vánoční stromeček ve Fotoateliéru seidel zavoní letos již koncem října, abychom mohli  pro naše zákaznictvo všas připravit oblíbené fotografie. Kdo donese perníček nebo ozdobu (včetně vlastnoručně vyrobených) na stromeček u Seidelů může za odměnu ochutnat z domácího vánočního cukroví paní Seidelové!

Fotografování bez prohlídky: 250,- Kč
Každý další snímek: 150,- Kč
Fotografování s prohlídkou: za běžné vstupné + 150,- Kč

K zapůjčení jsou kostýmy a drobné doplňy, šály, klobouky, dýmky a květiny. Doporučujeme s sebou vzíti společenskou obuv a případné vlastní doplňky či oblečení po prababičkách.

Fotografie dostanete e-mailem v dekorativním rámečku, nebo je možné doobjednat tisk na fotopapír. Doba dodání je přibližně 14 dnů.

Rezervace nutná prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na telefonu 736 503 871, e-mail: info@seidel.cz, změna programu vyhrazena.

Fotografování je určené především pro menší skupiny návštěvníků. Větší počet rezervací na jedno jméno může být z organizačních důvodů pracovníky muzea zrušen.

Máte-li chuť zažít focení ve větším počtu lidí, je možné se domluvit na jakýkoliv termín v roce, mimo fotoakce tohoto typu. Děkujeme za pochopení.

Aktuality můžete sledovat i na Facebooku , Google+ a Instagramu
Budeme rádi za Vaše hodnocení na Tripadvisoru a DoMuzea