Letní hrátky na plovárně

14. - 15. - 16. srpna 2020

Letní hrátkyV létě nabízíme všem plavčíkům a plavčicím fotografování u Seidelů na „krumlovské plovárně“. Měšťanská plovárna bývala na Vltavě v parku nedaleko fotoateliéru. „Dobové fotografické pozadí“ s plaveckou školou vychází ze Seidelova snímku, chybět nebudou plavecké oblečky a proužkovaná trička či autentické rekvizity a plážové sedačky přímo od Seidelů. Přijďte se vyfotografovat v „dobových“ plaveckých či námořnických oděvech s kruhem, pádlem či bidlem. Žádný strach – plavky od Seidelů sluší každému! Předpokládáme již kompletní fotografování v muzejních kostýmech.

Akce je určena pro rodiny a skupinky do 5 osob.

Fotografování bez prohlídky: 300,- Kč

Každý další snímek: 200,- Kč

Fotografování s prohlídkou: za běžné vstupné + 200,- Kč

Fotografie v ozdobném rámečku obdržíte do tří týdnů elektronickou formou. Je možné si doobjednat tisky a rámování.

Rezervace nutná prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na telefonu 736 503 871, e-mail: info@seidel.cz, změna programu vyhrazena.

Fotografování je určeno pro skupinky do max. 5 osob. Větší počet rezervací na jedno jméno může být z organizačních důvodů pracovníky muzea zrušen. Máte-li chuť zažít focení ve větším počtu lidí, je možné se domluvit na jakýkoliv termín v roce mimo fotoakce tohoto typu. Děkujeme za pochopení.