Český Krumlov na snímcích Fotoateliéru Seidel - kalendář na rok 2019

Nový kalendář připravený Museem Fotoateliér Seidel pro rok 2019 zachycuje podobu Českého Krumlova tak, jak ji zachytil hledáček fotografa před 80 a více lety. Krumlovské fotografie jsou zařazeny mimořádně, připomínáme si 10. výročí otevření Musea Fotoateliér Seidel.

Začíná náměstím, místem společným pro všechny vrstvy, pro všechny, kteří ve městě bydleli i město navštívili. Pokračuje jednotlivými pohledy na město z různých světových stran, tak jak bylo dříve běžné. Jen někdy se místa výhledů mění se změnou podmínek k fotografování. Město i jeho nejbližší okolí rostlo a rozvíjelo se.

Český Krumlov není a nebyl jen sídelním místem pro léto. Lidé tu žili v teple i chladu, za sucha i velkých povodní. Fotografie tak ukazují jeho zimní i letní tvář. Vezměte do rukou nový kalendář a pojďte, nejlépe přímo venku poznávat starý Český Krumlov.

Kalendář Český Krumlov se snímky má rozměr 24,5 x 39 cm

Prodej: Museum Fotoateliér Seidel, Infocentrum Český Krumlov na Náměstí Svornosti, knihkupectví Expedice (Horní ul.) aj.

Cena: 179,- Kč

Objednávky: Museum Fotoateliér Seidel, Linecká 272, 381 01 Český Krumlov, tel: +420 736 503 871, email: info@seidel.cz

Museum Fotoateliér Seidel vydává kalendář na rok 2019 při příležitosti 10. výročí otevření Musea Fotoateliér Seidel pro veřejnost. Téma kalendáře - fotografie České Krumlova je voleno výjimečně pro významné události a výročí spojená s muzeem a rodinou Seidelových.