Den otců u Seidelů 2020

12., 13. a 14. 6.

Den_otců_IvošTatínci, ukažte všem, že Vy jste ti praví sportsmani! Vezměte své ratolesti a nechte si zvěčnit vzpomínku na své atletické výkony! Den otců u Seidelů bude věnován sportům gentlemanů – činky, tenisové rakety, golfové hole či hry s koženým míčem rozhýbají celé rodiny. Sportující maminky vítány!

V návaznosti na platná opatření bude toto fotografování probíhat patrně ještě bez zapůjčených muzejních kostýmů. Poradíme vám však, jak se vybavit vlastním úborem (snížená cena za fotografování o 20 %) a poskytneme vám retro sportovní náčiní a doplňky. Návod na fotografování ve vlastních kostýmech najdete zde.

Fotografování bez prohlídky: 240,- Kč

Každý další snímek: 160,- Kč

Fotografování s prohlídkou: za běžné vstupné + 160,- Kč

Fotografie v ozdobném rámečku obdržíte do tří týdnů elektronickou formou. Je možné si doobjednat tisky a rámování.

Rezervace nutná prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na telefonu 736 503 871, e-mail: info@seidel.cz, změna programu vyhrazena.

Fotografování je určeno pro skupinky do max. 5 osob. Větší počet rezervací na jedno jméno může být z organizačních důvodů pracovníky muzea zrušen. Máte-li chuť zažít focení ve větším počtu lidí, je možné se domluvit na jakýkoliv jiný termín v roce mimo fotoakce tohoto typu. Děkujeme za pochopení.